Rreth flokësh me printe Okaidi

SKU: 76146

Rreth flokësh me printe dhe një fjongo në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rreth flokësh elastik, dizajn me printe me kontrast ngjyrash dhe me një fjongo në mes. 5% Elastan, 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë