Rreth flokësh me vija Women Secret

SKU: 7892624

Rreth flokësh me një nyjë të lidhur në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rreth flokësh me një nyjë të lidhur në mes, dizajn me dy tonalitete dhe me vija të njëtrajtshme. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë