Rreth flokësh Parfois

1490L

SKU: 188855

Rreth flokësh me një nyjë në mes

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rreth flokësh i gjerë dhe me një nyjë të lidhur në mes. 50% Poliester, 50% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë