Rreth flokësh, Parfois

SKU: 133080PR_

Rreth flokësh me shirit elastik në pjesën e pasme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Rreth flokësh me shirit elastik në pjesën e pasme, detaj me nyje dekoruese. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë