Rreth flokësh set (2 copë) Obaibi

SKU: 76981429

Rreth flokësh me dizajn bazik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rreth flokësh me dizajn bazik, njëngjyrësh me një fjongo në mes. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë