Rreth flokësh set (2 copë) Okaidi

990L

SKU: 76679

Rreth flokësh me printe shumëngjyrëshe

Prerje unike
E verdhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rreth flokësh i mbyllur, dizajn me printe shumëngjyrëshe dhe me një fjongo në mes .8% Elastan 92% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë