Rreth flokësh Women Secret

SKU: 7892632

Rreth flokësh në formë gërsheti

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rreth flokësh në formë gërsheti, i trashë dhe elastik. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë