Rreth koke me lule, Rayde, ALDO

2990L

SKU: 13638147

Rreth koke me lule me gurë dhe perla.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Rreth koke me lule me gurë dhe perla. 45% Zink,20% Tunxh,15% Qelq,15% Poliestër,5% Akrilik

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë