Rreth pambuku i butë për kokën, Prenatal

SKU: 697760

Rreth pambuku i butë për kokën, me zemër me xixa.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Rreth pambuku i butë për kokën, me zemër me xixa.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë