Rrethore 2në1, Giordani, Prenatal

SKU: 623315

Rrethore 2 në 1 . Selia mund të mbështetet në 3 lartësi duke e shndërruar këmbësorin në një karrige lëkundëse.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Rrethore 2 në 1 . Selia mund të mbështetet në 3 lartësi duke e shndërruar këmbësorin në një karrige lëkundëse.Eshtë e pajisur me lojëra muzikore dhe aktivitete ritmike të vendosura në tabaka që do të ndihmojnë në zhvillimin e krijimtarisë së fëmijës tuaj.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,