Rrip bazik Carpisa

SKU: AC974901C00

Rrip me tokëz ovale metalike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rrip bazik me tokëz ovale metalike te lëvizshme, i ktheshëm ne të dy anët.100% Imitim lekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit