Rrip Cortefiel

2790L

SKU: 6902523

Rrip me efekt lëkurë dhe me tokëz efekt lëkurë gjithashtu

l
s
E zeze
Kafe e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrip me efekt lëkurë dhe me tokëz të rrumbullakët,50% Poliuteran 35% Poliestër 15% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë