Rrip Cortefiel

2790L

SKU: 6902522

Rrip me efekt lëkurë dhe tokëz metalike

l
s
Kafe e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrip me efekt lëkurë me tokëz metalike rrethore,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë