Rrip elastik Parfois

SKU: 189279

Rrip elastik me thurje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrip elastik me teksturë thurjeje kashte I kombunuar dhe me efekt lëkure 50% Elastan, 25% Poliestër, 20% Poliuteran, 5% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë