Rrip femrash, Carpisa

980L

SKU: ACA37407541

Rrip femrash nga Carpisa, prej materiali me ngjyrë të fortë. Rrip perfekt për një pamje elegante dhe të rafinuar. E disponueshme në ngjyra të ndryshme, për t’iu përshtatur çdo stili.

Bezhë
E zeze
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Rrip femrash nga Carpisa, prej materiali me ngjyrë të fortë. Rrip perfekt për një pamje elegante dhe të rafinuar. E disponueshme në ngjyra të ndryshme, për t’iu përshtatur çdo stili.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë