Rrip gërshet, Springfield

1790L

SKU: 2864625

Rrip cope, me thurje si gërshet. Me gjerësi 3.5cm.

105
115
85
95
Blu
Jeshile
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rrip cope, me thurje si gërshet. Me gjerësi 3.5cm dhe detajen e logos të gdhendur.55% poliester, 38% elastodien, 7% poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë