Rrip i gjerë Parfois

SKU: 190103

Rrip i gjerë efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrip i gjerë efekt lëkurë, me lidhëse95% Poliuteran 5% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë