Rrip lëkure Cortefiel

2495L

SKU: 2362801

Rrip lëkure me dizajn bazik

100 cm
110 cm
95 CM
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Rrip lëkure me dizajn bazik dhe me tokëz metalike.100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë