Rrip me thurje, Mango

1990L

SKU: 27097123

Rrip I trashë me thurje

m
s
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rrip I trashë me thurje dhe me tokëz metalike në formë rrethore. 60% Polipropilen 50% Elastodine

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë