Rrip me tokëz metalike Parfois

645L

SKU: 187304

Rrip bazik me tokëz metalike në ngjyrë të argjendtë

ONE SIZE
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Rrip me imitim lëkure dhe mbyllje me tokëz metalike në ngjyrë të argjendtë, dizajn bazik. 95%Imitim lekure 5%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë