Rrip me tokëz metalike Parfois

1690L

SKU: 188624

Rrip me tokëz metalike katrore

U
E kuqerremte
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rrip bazik me tokëz metalike katrore dhe me disa kalues metalik. 10% Zink, 90% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë