Rrip Okaidi

1490L

SKU: 96722407

Rrip beli per vajza

50/55
60/65
70/75
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrip beli per vajza, me detaje të hapur yjesh dhe me një tokëz metalike për mberthim në formën e një ylli të madh me detaje xixash. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë