Rrip Springfield

1253L

SKU: 8469539

Rrip me tokëz metalike

85cm
95CM
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rrip me tokëz metalike dhe disa hapje për përshtatje. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë