Rroba banje mbathje, Prenatal

SKU: 692411

Rroba banje mbathje me printe me pika

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rroba banje mbathje me printe me pika dhe me personazhin “Minnie Mouse”. 18% Elastan 82% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë