Rroba banje mbathje, Women Secret

960L

SKU: 6463413

Rroba banje mbathje

l
m
s
xl
XS
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Shijoni planet në diell me këto funde rrobabanje me gjatësi të mesme super të këndshme në kafe të shijshme. Një model me një print të frymëzuar nga në diano, me lule në nuancat rozë, vere, ngjyrë gështenjë dhe jeshile.90% Poliamidë 10% Elastain

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit