Rroba banje mbathje, Women Secret

1600L

SKU: 6463428

Rroba banje mbathje

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Shijoni planet në diell me këto funde rrobabanje me gjatësi të mesme super të këndshme në kafe të shijshme. Një model me një print të frymëzuar nga në diano, me lule në nuancat rozë, vere, ngjyrë gështenjë dhe jeshile.80% Poliamidë 20% Elastain

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit