Rroba banje me dy pjesë me vija, Okaidi

2390L2790L

SKU: 686925171

Vajzat e vogla do të presin me padurim të veshin pjesën e sipërme të bandës dhe fundet me bikini. Rripat e rregullueshëm të shpatullave dhe shpinës.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vajzat e vogla do të presin me padurim të veshin pjesën e sipërme të bandës dhe fundet me bikini. Rripat e rregullueshëm të shpatullave dhe shpinës. Rrjetë e veshur me mikrofibër, ideale për not. Ajo thahet shpejt. Shpëlajeni në ujë të freskët pas përdorimit.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë