Rroba banje me dy pjesë, Okaidi

2790L2990L

SKU: 86935915

Rroba banje me dy pjesë për vajza me printe me vija

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rroba banje me dy pjesë për vajza me printe me vija dhe me detaje frudash tek pjesa e jakës. 15% Elastan 85% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë