Rroba banje, Okaidi

1490L1990L

SKU: 86948632

Rroba banje mbathje për djem me printe gjethesh

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rroba banje mbathje për djem me printe gjethesh, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 15% Elastan 85% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë