Rroba banje, Springfield

1900L

SKU: 0593894

Rroba banje për meshkuj, me printe shumëngjyrëshe

l
m
s
xl
xxl
Blu
Turkeze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Rroba banje për meshkuj, me printe shumëngjyrëshe, me disa xhepa, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë