Rroba banje trupore, Obaibi

2090L

SKU: 84732916

Rroba banje trupore me rripa të hollë

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rroba banje trupore me rripa të hollë dhe printe florale. 14% Elastan 86% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë