Rroba banje trupore, Women Secret

4640L

SKU: 5523257

Rroba banje trupore me rripa të hollë dhe pjerje slip

l
m
s
xl
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Rroba banje trupore me rripa të hollë dhe pjerje slip, me lidhëse për shkurtim në pjesët anësore. 94% Poliestër 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë