Rroba banje trupore, Women Secret

3000L

SKU: 5523259

Rroba banje trupore me rripa të hollë të cilët lidhen në qafë

l
m
s
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Rroba banje trupore me rripa të hollë të cilët lidhen në qafë, të hapura në pjesët anësore të belit dhe në pjesën e pasme të kurrizit. 91% Poliamid 9% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë