Rroba banje, Women Secret

3200L

SKU: 6487589

Rroba banje top, kupa B.

100B
85B
90B
95B
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Rroba banje top, kupa B. Larje me dorë. Nuk rekomandohet larja në lavatrice. Mos përdoni zbardhues gjatë larjes. Nuk këshillohet larja e thatë në pastrim kimik. Mos e thani në makinë tharëse dhe mos e hekurosni. Përbëhet nga: 80% Poliamid 20% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë