Rroba banje, Women Secret

3200L

SKU: 6487591

Rroba banje top, kupa B, dizajn me printe florale dhe me mbushje.

100B
85B
90B
95B
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Rroba banje top, kupa B, dizajn me printe florale dhe me mbushje. Larje me dorë. Nuk rekomandohet larja në lavatrice. Mos përdoni zbardhues gjatë larjes. Nuk këshillohet larja e thatë në pastrim kimik. Mos e thani në makinë tharëse dhe mos e hekurosni. Përbëhet nga: 73% Poliamid 27% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë