• Rroba banjo 1
  • Rroba banjo 2

Rrobabanjo Women Secret

7190L 5040L

SKU: 5527708

Trupore e zezë me formë kupash në pjesën e gjoksit dhe rripa të hollë dhe të ndryshueshëm, me kapëse metalike në pjesën e pasme të shpinës, e përbërë nga 85% Poliamid 15% Elastan

E Kuqe
L
M
S
XL
FshijeGuida e masave
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
..