Rroba banjo slip me printe Prenatal

745L

SKU: 672330

Rroba banjo me prerje slip dhe printe personazhi Bugs Bunny

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rroba banjo me prerje slip, dizajn me printe të personazhit vizatimor Bugs Bunny. 18% Elastan, 82% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit