Rrobabanje top, Women Secret

1900L

SKU: 6483485

Rrobabanje top

100B
85B
90B
95B
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

I përket koleksionit Honest për t’u bërë me materiale më të qëndrueshme. Print tropikale ndjellëse që na fton të nisemi në aventurën e ditëve në diell; palma, lule dhe një peizazh ekzotik ndërthuren në këtë “must” të nxehtësisë. Kombinoje atë me fundin tuaj për të treguar një pamje totale të diellit!85% Poliester 15% Elastain

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit