Rrobabanjo trupore Mango

1797L

SKU: 87034385

Rrobabanjo trupore me skaje të lakuara dhe rripa të rregullueshëm

l
m
s
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Rrobabanjo trupore mejakë të drejtë me një çarje të vogël V dhe me rripa të gjerë. 91% Poliamid, 09% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë