Sandale e sheshtë për femra,Geox

5250L

SKU: D25LXK04347C7G8A

Sandale e sheshtë për femra

36
37
38
39
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale e sheshtë për femra, super komode dhe me një dizajn casual në përputhje me tendencat e sezonit. Balancë perfekte e stilit dhe mirëqenies, Sozy S kombinon një qëndrim autentikisht të përditësuar me rehati superiore, që e bën çdo hap të këndshëm. Në këtë kombinim modern dhe të rafinuar të koralit dhe rozës antike, përdorni lëkurë të lëmuar dhe lëkurë të stampuar.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë