Sandale e zezë e kryqëzuar, Women Secret

2100L

SKU: 5163194

Sandale e zezë e kryqëzuar

37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Me rripa të kryqëzuar dhe shtrëngim të rregullueshëm deri në kyçin e këmbës. I lagni pa problem, do ju shoqërojnë kudo. Një bazë e pagabueshme me ardhjen e nxehtësisë.100% Pvc

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit