Sandale kamoshi me takë katrore Geox

11123L

SKU: D02HAB

Sandale kamoshi me dy rripa të kryqëzuar dhe me takë katrore

35
36
37
38
39
40
bezhe
blu
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me takë katrore, me teksturë kamoshi, me dy rripa të kryqëzuar,mbërthim me tokëz. 100% Lekure

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë