Sandale kamoshi me tre tonalitete Geox

11683L

SKU: D159BB

Sandale me majë dhe të hapura në themër me tre tonalitete

35
36
37
38
39
40
Blu/Mente
E zeze/Korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale me majë përpara dhe të hapura në thembër me një rrip që mbërthehen me tokëz, dizajn me tre tonalitete të kombinuara dhe me efekt kamoshi. 100% Lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë