Sandale lëkure me gomë të lartë, Sanddy, ALDO

9490L

SKU: 13542875

Sandale lëkure me gomë të lartë dhe rripa të trashë.

36
37
37.5
38
38.5
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale lëkure me gomë të lartë dhe rripa të trashë.97% Lëkurë lope, 3% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë