Sandale lëkure me ngjitës Obaibi

4490L

SKU: 61064

Sandale të mbyllura në thembër dhe me disa rripa paralelë

19
20
21
22
23
24
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale lëkure me disa rripa paralalë, të mbyllura në thembër dhe mbyllje me ngjitës. 100% Lëkurë

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , ,