Sandale lëkure me rripa Okaidi

2745L

SKU: 50585137

Sandale me teksturë kamoshi që mbyllen me ngjitës

25
26
27
28
29
30
31
32
33
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandale lëkure me efekt kamoshi, me disa rripa paralelë që mbyllen me ngjitës dhe me shollë të jashtme me ngjyrë. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë