Sandale lëkure me rripa, Okaidi

2495L2745L

SKU: 86090300

Sandalet e verës! Krejt në lëkurë me shirita T në bojë me ngjyrë dhe mbyllje me grep dhe unazë,

25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sandalet e verës! Krejt në lëkurë me shirita T në bojë me ngjyrë dhe mbyllje me grep dhe unazë,

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë