Sandale lëkure me takë Mango

4193L

SKU: 87035657

Sandale lëkure me takë të hollë stileto me rripa të kryqëzuar.

36
37
38
39
40
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale lëkure me takë të hollë stileto dhe detaj të me rripa të kryqëzuar në pjesën e sipërme, me majë katrore. 56% Poliester 44% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA