Sandale lëkure me takë Mango

5990L

SKU: 17010122

Sandale me takë dhe me dy rripa të hollë

35
36
37
38
39
40
E zeze
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Sandale lëkure me takë të hollë, me dy rripa të hollë dhe që mbërthehen me tokëz në kyçe. 96% Lëkurë, 2% Zink, 2% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë