Sandale lëkure me takë Mango

5243L

SKU: 87034033

Sandale lëkure me takë të hollë stileto 10 cm dhe detaj të me rrudha në pjesën e sipërme.

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale lëkure me takë të hollë stileto 10 cm dhe detaj të me rrudha në pjesën e sipërme, me majë katrore. 100% Lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi